Humbaur HA132513KV Přívěs za osobní vozidlo
QF-číslo: 10937945  / Interní č.: EN5008-09
certifikovaný poskytovatel
Rok výroby
2023
Laskavý
Nový stroj
Zobrazit telefonní číslo
Stanoviště stroje
AT-2821 Lanzenkirchen
Detaily nabídky
Prodávající
obchodní
objem ložního prostoru
2 m³
Výrobce
Model
HA132513KV
Popis
Popis přeložen automaticky ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
HA132513KV
Humbaur Anhänger HA 132513 KV
gebremst
Innenmaß: ca. 2.510 mm x 1.310 mm x 350 mm
Gesamtmaß: ca. 3.794 mm x 1.806 mm x 901 mm
Zul. Gesamtgewicht: 1.300 kg
Nutzlast: ca. 1.050 kg
Bereifung: 14 Zoll
Ladehöhe: ca. 530 mm
Zugdeichsellänge: ca. 1196 mm
Kupplungshöhe: ca. 450 mm