Sonstige BW60/7E/400V Štípač dřeva
QF-číslo: 12023492  / Interní č.: 93079-20949
certifikovaný poskytovatel
Laskavý
Použitý stroj
Zobrazit telefonní číslo
Stanoviště stroje
DE-25821 Bredstedt
Detaily nabídky
Prodávající
obchodní
Kategorie
Výrobce
Model
BW60/7E/400V
K dispozici od
ihned
Popis
Popis přeložen automaticky ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
BW60/7E/400V
Motor ​​​​​​​​​‌‌‌​‌​​​​​​​​​​​‌‌​​‌​‌​​​​​​​​​‌‌​​​‌‌​​​​​​​​​‌‌​‌​​​​​​​​​​​​‌‌​‌‌‌​​​​​​​​​​‌‌​‌​​‌​​​​​​​​​‌‌​‌​‌‌​​​​​​​​​‌‌​​​‌​​​​​​​​​​‌‌​‌‌‌‌​​​​​​​​​‌‌​​‌​‌​​​​​​​​​‌‌‌​​‌​​​​​​​​​​‌‌‌​​‌‌​​​​​​​​​‌‌​​‌​‌400V 3KW, 7 to, Spalthub 500 mm, Spaltlänge 1.030 mm, Spalthöhe 570 / 760 / 1030, Gewicht 110 kg