Jungheinrich efg220 Vysokozdvižný vozík
QF-číslo: 12206099 / Interní č.: 4286994
QF-číslo: 12206099 / Interní č.: 4286994
Jungheinrich efg220 Vysokozdvižný vozík
9.620 € (7.950 € bez 21% DPH)
Provozní hod./hektar
7670
Rok výroby
2019
Laskavý
Použitý stroj
Prodávající
Handelsonderneming Frans Raaymakers
Handelsonderneming Frans Raaymakers
Ostatní stroje od dodavatele
Stanoviště stroje
NL-6093BG Heythuysen
Detaily nabídky
Popis
Umístění stroje a přeprava
Prodávající
Detaily nabídky
Popis
efg220
te koop
jungheinrich heftruck
bouwjaar 2018
accu bouwjaar 2024
hefvermoegn 2000kg
2 delige freelift mast + side shift + versteller
kan gelijk aan het werk !!
inruil-transport mogelijk
voor meer info belPrijs: EUR 7950.- ex btw
Interesse?
Neem dan direct contact op:
Umístění stroje a přeprava
Dostávejte nezávazné nabídky
Dostávejte nabídky od několika společností pouze s jednou poptávkou:
Naše doporučení ohledně pojištění
Správnou nabídku pojištění pro tento stroj najdete zde.
Kontaktovat nabízejícího
Handelsonderneming Frans Raaymakers
Kouk 5a
NL-6093BG Heythuysen
NL-6093BG Heythuysen
Od po 2 Roky u technikboerse.com
Máte zájem o nabídky tohoto prodejce?
- Klikněte na tlačítko Přihlásit se k odběru u prodejce.
- Přihlášené prodejce a jejich nabídky najdete v části Požadavky na vyhledávání.
Ostatní stroje od dodavatele
Handelsonderneming Frans Raaymakers