Humbaur HA132513KV Ρυμουλκούμενο επιβατικού οχήματος
Αρ. QF: 10937945  / Εσωτερικός αρ.: EN5008-09
πιστοποιημένος πάροχος
Έτος κατασκευής
2023
Kind
Καινούργιο μηχάνημα
Εμφάνιση αριθμού τηλεφώνου
Τοποθεσία μηχανήματος
Λεπτομέρειες προσφοράς
Πωλητής
εμπορικά
Όγκος φόρτωσης
2 m³
Κατασκευαστής
Μοντέλο
HA132513KV
Περιγραφή
Η περιγραφή μεταφράστηκε αυτόματα ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
HA132513KV
Humbaur Anhänger HA 132513 KV
gebremst
Innenmaß: ca. 2.510 mm x 1.310 mm x 350 mm
Gesamtmaß: ca. 3.794 mm x 1.806 mm x 901 mm
Zul. Gesamtgewicht: 1.300 kg
Nutzlast: ca. 1.050 kg
Bereifung: 14 Zoll
Ladehöhe: ca. 530 mm
Zugdeichsellänge: ca. 1196 mm
Kupplungshöhe: ca. 450 mm