Honda Taille haies HHH36BXB PACK Honda Άλλη τεχνολογία χορτολιβαδικών εκτάσεων & χορτοσυλλογής
Αρ. QF: 10157483  / Εσωτερικός αρ.: 2370414
Kind
Μεταχειρισμένο μηχάνημα
Εμφάνιση αριθμού τηλεφώνου
Τοποθεσία μηχανήματος
Λεπτομέρειες προσφοράς
Πωλητής
εμπορικά
Κατασκευαστής
Μοντέλο
Taille haies HHH36BXB PACK Honda
Περιγραφή
Η περιγραφή μεταφράστηκε αυτόματα ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
Taille Haies HONDA HHH 36 BXB Pack
Gamme 36 V batterie Lithium-Ion
Poids : 3.5 kg
Longueur de lamier : 650 mm
Ecartement des dents :30 mm