72.600 € (60.000 € πλέον 21% ΦΠΑ)
Έτος κατασκευής
2024
Kind
Μεταχειρισμένο μηχάνημα
Πωλητής
Oeds de Jong Machines
Oeds de Jong Machines
Άλλα μηχανήματα από τον προμηθευτή
Τοποθεσία μηχανήματος
NL-8435VN Donkerbroek
Λεπτομέρειες προσφοράς
Περιγραφή
Τοποθεσία μηχανήματος και μεταφορά
Πωλητής
Λεπτομέρειες προσφοράς
Περιγραφή
GA13231
Te koop aangeboden:
Demo Kuhn GA13231 zwadhark.
Komt binnen.
Banden: 600/50R22.5
Bouwjaar 2024.
Isobus.
Prijs op aanvraag.
Info:
OEDS DE JONG MACHINES
't West 30
8435 VN Donkerbroek
Nederland
M. +31
E.
W.
W.
Τοποθεσία μηχανήματος και μεταφορά
Λήψη μη δεσμευτικών προσφορών
Λάβετε προσφορές από πολλές εταιρείες με ένα μόνο ερώτημα:
Η ασφαλιστική μας σύσταση
Μπορείτε να βρείτε την κατάλληλη προσφορά ασφάλισης για αυτό το μηχάνημα εδώ.
Επικοινωνία με πωλητή
Oeds de Jong Machines
't West 30
NL-8435VN Donkerbroek
NL-8435VN Donkerbroek
| Tel | +31 (0) 611358064 |
| Fax | +31 (0) 516-463270 |
| Mobil | +31 (0) 611358064 |
Για περισσότερο από 14 Έτη 3 Μήνες σε technikboerse.com
Ενδιαφέρεστε για προσφορές από αυτό το κατάστημα λιανικής πώλησης;
- Κάντε κλικ στο Subscribe to dealer.
- Μπορείτε να βρείτε τους εγγεγραμμένους εμπόρους και τις προσφορές τους στα αιτήματα αναζήτησης.
Άλλα μηχανήματα από τον προμηθευτή
Oeds de Jong Machines