Sonstige Giant G1500 Τροχοφόρος φορτωτής
Αρ. QF: 12194720 / Εσωτερικός αρ.: 4277838
Αρ. QF: 12194720 / Εσωτερικός αρ.: 4277838
Sonstige Giant G1500 Τροχοφόρος φορτωτής
29.645 € (24.500 € πλέον 21% ΦΠΑ)
Kind
Μεταχειρισμένο μηχάνημα
Πωλητής
Tom Techniek Klarenbeek
Tom Techniek Klarenbeek
Άλλα μηχανήματα από τον προμηθευτή
Τοποθεσία μηχανήματος
NL-7382DA Klarenbeek
Λεπτομέρειες προσφοράς
Περιγραφή
Τοποθεσία μηχανήματος και μεταφορά
Πωλητής
Λεπτομέρειες προσφοράς
Περιγραφή
Giant G1500
Te koop:
Giant G1500 shovel.
Zeer nette shovel met slechts 845 draaiuren.
Bouwjaar 2022.
2 setjes dubbel werkende ventielen.
Pro inching.
X-track baden.
Puinbak met inlegvel.
Prijs: EUR 24.500,- excl btw
Τοποθεσία μηχανήματος και μεταφορά
Λήψη μη δεσμευτικών προσφορών
Λάβετε προσφορές από πολλές εταιρείες με ένα μόνο ερώτημα:
Η ασφαλιστική μας σύσταση
Μπορείτε να βρείτε την κατάλληλη προσφορά ασφάλισης για αυτό το μηχάνημα εδώ.
Επικοινωνία με πωλητή
Tom Techniek Klarenbeek
Molenvaart 19
NL-7364BR Lieren
NL-7364BR Lieren
| Mobil | +31 (0) 651058560 |
Για περισσότερο από 8 Έτη 7 Μήνες σε technikboerse.com
Ενδιαφέρεστε για προσφορές από αυτό το κατάστημα λιανικής πώλησης;
- Κάντε κλικ στο Subscribe to dealer.
- Μπορείτε να βρείτε τους εγγεγραμμένους εμπόρους και τις προσφορές τους στα αιτήματα αναζήτησης.
Άλλα μηχανήματα από τον προμηθευτή
Tom Techniek Klarenbeek