Sonstige Sherpa 2000 Kompaktni utovarivač
QF-Br.: 12194738 / Interni br.: 4277877
QF-Br.: 12194738 / Interni br.: 4277877
Sonstige Sherpa 2000 Kompaktni utovarivač
19.965 € (16.500 € plus 21% MwSt)
Godina proizvodnje
2015
Vrsta
Second-hand stroj
Vendor
MH-Tractoren
MH-Tractoren
Other machines from the supplier
Lokacija stroja
NL-7925PH Linde (dr)
Detalji ponude
Opis
Lokacija stroja i transport
Vendor
Detalji ponude
Opis
Sherpa 2000
TE KOOP: zeer nette SHERPA shovel
SHERPA shovel
Bouwjaar 2015
3100 draaiuren
Snel wissel
Puinbak met inlegvel
Lepels
Extra functie
PRIJS EUR 16.500 ex.BTW
Bezichtiging uitsluitend op afspraak.
Voor meer informatie bellen,
Marc Hagedoorn
06-21.65.60.92
Voor ons complete aanbod, kijk op de website
Bezoekadres is:
Schrapveen 6
7925 PH Linde (dr)
Lokacija stroja i transport
Primajte neobvezujuće ponude
Primite ponude od više tvrtki sa samo jednim zahtjevom:
Our insurance recommendation
You can find the right insurance quote for this machine here.
Kontaktiraj prodavatelja
MH-Tractoren
Schrapveen 6
NL-7925PH Linde (dr)
NL-7925PH Linde (dr)
Za više 7 Godina kod technikboerse.com.hr
Interested in offers from this retailer?
- Click on Subscribe to dealer.
- You can find subscribed dealers and their offers under search requests.
Other machines from the supplier
MH-Tractoren
Slični oglasi drugih ponuđača