Honda Schneefräse HSS1380ATD Raupenantrieb 81cm 11,8PS hómaró
QF-szám: 11717765
QF-szám: 11717765
tanúsított szolgáltató
Teljesítmény
12 PS (lóerő) (8.83 kW)
Gyártási év
2021
Kind
Új gép
Telefonszám mutatása
A gép helyszíne
AT-5580 Tamsweg
Ajánlat részletei
Hirdetők
kereskedői
Kategória
Gyártó
Modell
Schneefräse HSS1380ATD Raupenantrieb 81cm 11,8PS
Leírás
Automatikusan lefordított leírás ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
Honda Schneefräse HSS 1380A TD
- Überlastschutzkupplung
- Modell mit Raupenlaufwerk
- Betriebsstundenzähler
- Fräshöheneinstellung
- Scheinwerfer
- Elektrostart
- elektrische Auswurfkamineinstellung
- Hydrostat-Atrieb
- Geschwindigkeit 0-3,60km/h
- Motor GX 390 8,7 kW