5.990 € (4.950 € plusz 21% értéktöbblet adó)
Üzemóra/Hektár
25355
Gyártási év
2005
Kind
Használtgép
Hirdetők
Wirkaufenstapler.com
Wirkaufenstapler.com
A beszállító egyéb gépei
A gép helyszíne
NL-7101JN Winterswijk
Ajánlat részletei
Leírás
A gép fellelhetősége és szállítása
Hirdetők
Ajánlat részletei
Leírás
H40T
Heftruck Linde H40T,
bouwjaar 2005
4.000kg
2.670mm BH
3.730mm HH
Sideshift
voor meer info:, Jasper van der Beek
A gép fellelhetősége és szállítása
Kötelezettség nélküli ajánlatokat kérek
Egyetlen ajánlatkéréssel több cégtől is kaphat ajánlatot:
Biztosítási ajánlásunk
A megfelelő biztosítási ajánlatot erre a gépre itt találja meg.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wirkaufenstapler.com
Kottenseweg 51
NL-7101JN Winterswijk
NL-7101JN Winterswijk
Több mint 1 Év 3 Hónapok ennél: mezohir
Érdeklik a kiskereskedő ajánlatai?
- Kattintson a Feliratkozás a kereskedőre gombra.
- A feliratkozott kereskedőket és ajánlataikat a keresési kérelmek között találja.
A beszállító egyéb gépei
Wirkaufenstapler.com