Népszerű hirdetés
42.999 € (36.134 € plusz 19% értéktöbblet adó)
Kind
Használtgép
Hirdetők
Herr Ludwig Kugler
Herr Ludwig Kugler
A beszállító egyéb gépei
A gép helyszíne
DE-87657 Görisried
Modell
40 km/h
ISOBUS
mozgatható tengelyrúd
rotor
kaparófenék
Gömbfej K 80
Leírás
Torro 5700 L
Zum Verkauf steht ein sehr gepflegter Pöttinger Torro 5700 L
Baujahr 2009 , Ersteinsatz 2010
Bereifung Vredestein 650/50 R22.5
Untenanhängung K80
39 Messer
Load Sensing/Isobus fähig
Ladeautomatik
21 to Fahrwerk/Lenkachse
Zapfwelle in 2025 neu
Verstärkter Ladekanal
Bei Fragen gerne melden!Verkaufspreis netto
Mehrwertsteuer 19% ausweisbar.
A gép fellelhetősége és szállítása
Kötelezettség nélküli ajánlatokat kérek
Egyetlen ajánlatkéréssel több cégtől is kaphat ajánlatot:
Biztosítási ajánlásunk
A megfelelő biztosítási ajánlatot erre a gépre itt találja meg.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Herr Ludwig Kugler
Imnath 7
DE-87657 Görisried
DE-87657 Görisried
Több mint 10 Évek 11 Hónapok ennél: mezohir
A beszállító egyéb gépei
Herr Ludwig Kugler