Kuhn GA13231 Валкообразователи
№ QF: 12197630 / Внутренний №: 4283595
72.600 € (60.000 € не вкл. 21% НДС)
Год выпуска
2024
Вид
Подержанная машина
Продавец
Oeds de Jong Machines
Oeds de Jong Machines
Other machines from the supplier
Машинаның орналасқан жері
NL-8435VN Donkerbroek
Ұсыныс туралы толығырақ
Описание
Машинаның орналасқан жері және тасымалдау
Продавец
Ұсыныс туралы толығырақ
Описание
GA13231
Te koop aangeboden:
Demo Kuhn GA13231 zwadhark.
Komt binnen.
Banden: 600/50R22.5
Bouwjaar 2024.
Isobus.
Prijs op aanvraag.
Info:
OEDS DE JONG MACHINES
't West 30
8435 VN Donkerbroek
Nederland
M. +31
E.
W.
W.
Машинаның орналасқан жері және тасымалдау
Міндеттемейтін ұсыныстар алу
Бір сұраныстың көмегімен бірнеше кәсіпорындардан ұсыныс алу:
Our insurance recommendation
You can find the right insurance quote for this machine here.
Связаться с продавцом
Oeds de Jong Machines
't West 30
NL-8435VN Donkerbroek
NL-8435VN Donkerbroek
| Tel | +31 (0) 611358064 |
| Fax | +31 (0) 516-463270 |
| Mobil | +31 (0) 611358064 |
арқылы 14 лет 3 Месяцев мекенжайға agrosektor
Interested in offers from this retailer?
- Click on Subscribe to dealer.
- You can find subscribed dealers and their offers under search requests.
Other machines from the supplier
Oeds de Jong Machines
Басқа сатушылардан ұқсас хабарландырулар