Fliegl VSSFLM000022 SCHAUFEL 2.200mm Shovel
QF-nr.: 11708825  / Interne nr.: 11347689
gecertificeerde leverancier
Bouwjaar
2025
Vriendelijk
Nieuwe machine
Telofoonnummer weergeven
Locatie van de machine
DE-92421 Schwandorf
Details van de aanbieding
Aanbieders
commercieel
Arbeidsbreedte
2,2 m
Categorie
Fabrikanten
Model
VSSFLM000022 SCHAUFEL 2.200mm
Beschrijving
Beschrijving automatisch vertaald ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
VSSFLM000022 SCHAUFEL 2.200mm
11347689 - Neumaschine:
Fliegl
Volumenschaufel 2.200mm
Artikelnummer: VSSFLM000022
Baujahr: 2025
2.200mm Breite;
EURO-Aufnahme;
Lackiert;
Ca. 290kg Eigengewicht;
Ca. 1,10 m3 Fassungsvermögen;
920mm Tiefe;
2.200mm Breite;
820mm Höhe;
Schürfleiste aus hochverschleißfestem Stahl, HB 500,
Breite 150mm, Stärke 16mm;