72.600 € (60.000 € excl. 21% BTW)
Bouwjaar
2024
Vriendelijk
Occasion
Aanbieders
Oeds de Jong Machines
Oeds de Jong Machines
Andere machines van de leverancier
Locatie van de machine
NL-8435VN Donkerbroek
Details van de aanbieding
Beschrijving
Locatie en transport van de machine
Aanbieders
Details van de aanbieding
Beschrijving
GA13231
Te koop aangeboden:
Demo Kuhn GA13231 zwadhark.
Komt binnen.
Banden: 600/50R22.5
Bouwjaar 2024.
Isobus.
Prijs op aanvraag.
Info:
OEDS DE JONG MACHINES
't West 30
8435 VN Donkerbroek
Nederland
M. +31
E.
W.
W.
Locatie en transport van de machine
Ontvang vrijblijvende aanbiedingen
Ontvang met slechts één aanvraag aanbiedingen van verschillende bedrijven:
Onze verzekeringsaanbeveling
Je kunt het juiste verzekeringsaanbod voor deze machine hier vinden.
Aanbieder contacteren
Oeds de Jong Machines
't West 30
NL-8435VN Donkerbroek
NL-8435VN Donkerbroek
| Tel | +31 (0) 611358064 |
| Fax | +31 (0) 516-463270 |
| Mobil | +31 (0) 611358064 |
Sinds meer dan 14 Jaren 3 Maanden bij technikboerse.com
Geïnteresseerd in aanbiedingen van deze verkoper?
- Klik op Abonneren op dealer.
- Je kunt geabonneerde dealers en hun aanbiedingen vinden onder zoekopdrachten.
Andere machines van de leverancier
Oeds de Jong Machines