Honda Schneefräse HSS1380ATD Raupenantrieb 81cm 11,8PS Pług wirnikowy do śniegu
Nr.-QF: 11717765
Nr.-QF: 11717765
certyfikowany dostawca
Moc
12 KM (8.83 kW)
Rok produkcji
2021
Rodzaj
Maszyna nowa
Pokaż numer telefonu
Lokalizacja maszyny
AT-5580 Tamsweg
Szczegóły oferty
Oferujący
Firma
Producent
Model
Schneefräse HSS1380ATD Raupenantrieb 81cm 11,8PS
Opis
Opis przetłumaczony automatycznie ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
Honda Schneefräse HSS 1380A TD
- Überlastschutzkupplung
- Modell mit Raupenlaufwerk
- Betriebsstundenzähler
- Fräshöheneinstellung
- Scheinwerfer
- Elektrostart
- elektrische Auswurfkamineinstellung
- Hydrostat-Atrieb
- Geschwindigkeit 0-3,60km/h
- Motor GX 390 8,7 kW