Fliegl HECKSCHAUFEL 1800MM HYDR. HSHFLM180000V Pozostałe dodatki do ciągnika
Nr.-QF: 10874192  / Nr. wewnętrzny: 10337-197397
Najlepszy sprzedawca
Rok produkcji
2024
Rodzaj
Maszyna nowa
Pokaż numer telefonu
Lokalizacja maszyny
DE-64823 Groß-Umstadt
Szczegóły oferty
Oferujący
Firma
Dostępne od
natychmiast
Przednie reflektory robocze
LED
Producent
Tylne reflektory robocze
LED
Model
HECKSCHAUFEL 1800MM HYDR. HSHFLM180000V
Opis
Opis przetłumaczony automatycznie ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
Arbeitsbreite: 1800 cm
________
Heck- und Hochkippschaufel mit Pendelwand und Zentralverriegelung - Art.Nr. = HSHFLM180000V
1800 mm / mit Euronorm-, Dreipunkt- und Stapleraufnahme
   Features:
» Kombiaufnahme für flexibles Arbeiten:
   Euronorm-, Stapler- und Dreipunktaufnahme Kat. II
» Besonders robuste Bauweise
» Ausklappbare Pendelwand dient als Muldenverlängerung
» Ausführung vollverzinkt - langzeitiger Korrosionsschutz
   Technische Details:
» Sehr großes Fassungsvermögen von 1,15 m³
   (1010 mm tief, 585 mm hoch)
» Kippwinkel: ca. 71°
» Staplerlaschenmaße: 155 mm x 70 mm
» Inkl. Hydraulikstecker und -schläuche
» 1 doppeltwirkender Hydraulikanschluss erforderlich
» Eigengewicht: ca. 340 kg
Lokalizacja maszyny i transport
Warthweg 8-10, 64823 Groß-Umstadt, DE
Auf Google Maps öffnen
Otrzymaj niewiążące oferty
Otrzymaj oferty kilku przedsiębiorstw tylko po jednym zapytaniu:
Miejsce dostawy (kod poczt./miejscowość)
Osoba kontaktowa
Felix Wirth
Felix Wirth
Sprzedaż, Dział wewnętrzny
Pokaż numery telefonów
Whatsapp share
Języki: niemiecki, angielski
Florian Hofmann
Florian Hofmann
Sprzedaż
Pokaż numery telefonów
Whatsapp share
Języki: niemiecki, angielski
André Sattler
André Sattler
Sprzedaż
kolejne osoby kontaktowe
Hendrik Stamm
Hendrik Stamm
Osoba kontaktowa
Informacje kontaktowe
Sprzedaż, Dział wewnętrzny
Telefon:+49 (0) 6078 932541
Informacje kontaktowe
Telefon:+49 (0) 6078932531
Nasza rekomendacja dotycząca ubezpieczenia
Odpowiednią ofertę ubezpieczenia dla tej maszyny można znaleźć tutaj.
Skontaktuj się z oferentem
Numer telefonu (opcjonalnie)
Händlerlogo
Seippel Landmaschinen GmbH
Najlepszy sprzedawca
Warthweg 8-10
DE-64823 Groß-Umstadt
Regulamin dostawy: Ściągnij
Od ponad 31 lata 6 Miesiące w gieldamaszyn24
Stopka redakcyjna i szczegóły
Seippel Landmaschinen GmbH
Warthweg 8-10
64823 Groß-Umstadt
Handelsregister: HRB 32666
Registergericht: Amtsgericht Darmstadt
Vertreten durch die Geschäftsführer:
Jochen Seippel
Kontakt
Telefax: 06078 / 932533
E-Mail: info@seippel-landmaschinen.de
Umsatzsteuer-ID
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz:
DE 111 726 019
Streitschlichtung
Unsere E-Mail-Adresse finden Sie oben im Impressum.
Interesują Cię oferty tego sprzedawcy?
  1. Kliknij przycisk Subskrybuj sprzedawcę.
  2. Subskrybowanych sprzedawców i ich oferty można znaleźć w żądaniach wyszukiwania.
Informacje o oferencie
Informacje o dostawcy tłumaczone automatycznie ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
Zu der Seippel-Gruppe zählt das 2005 in Groß-Gerau gegründete ATC Agrartechnikcenter. Dort wird mit großem Erfolg die Marke New-Holland vertreten.