Prinoth RF1000G-2000 Фреза
№ QF: 12088820
№ QF: 12088820
Prinoth RF1000G-2000 Фреза
цена по запросу
Год выпуска
2016
Добрый
Подержанная машина
Отображать номер телефона
Местонахождение машины
Подробности предложения
Продавец
дилер
Категория
Производитель
Модель
RF1000G-2000
Описание
Описание переведено автоматически ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
RF1000G-2000
Denne vare sælges på online-auktionen Retrade. Alle bud afgives på .
Besøg for maskiner fra hele Norden. Har du en virksomhed og ønsker at sælge? Kontakt:
Gå til auktionen her:
Mærke Ahwi
Model RF1000G-2000
Årsmodel 2016
CE-mærke Ja
Stelnummer Sn001281
Tilstand
Generell vurdering Salgsobjekt (-erne) fungerede tilfredsstillende ved seneste brug
Fysisk beskrivelse
Bredde 2.8 m
Højde 1.9 m
Længde 2.5 m
Vægt 6000 kg
Beskrivelse
Funktionsdygtig.
Årgang: 2016
Vægt: 6000kg
Arbejdsbredde: 2000 mm (2,0 meter).
Arbejdsdybde: Kan arbejde i dybder op til 500 mm (50 cm).
Rotordiameter: 1000 mm.