Nástroje, služby a aplikace na technikboerse.com

Pro podporu prodeje strojů neustále vyvíjíme nové aplikace a nástroje, které mohou zaregistrovaní uživatelé našich stránek bezplatně využívat.

1. I-Frame / Zveřejnění inzerovaných strojů na vašich firemních stránkách

Máte firemní stránky a chtěli byste na nich zveřejnit stroje, které máte přihlášeny na technikboerse.com? Našli jsme pro vás optimální řešení, stačí vložit kód I-Frame s vaším ID-číslem prodejce na vaše stránky a obsah se automaticky aktualizuje.
Na vašich stránkách seznam všech strojů i těch, které jsou neaktivní. Při každém neaktivním inzerátu ale musíte potvrdit funkci "Zveřejnit na homepage"

Bližší informace s příkladem jak vložit html kód na vaše stránky najdete v souboru iframe.html: service.zip .

Pokud potřebujete k tomuto tématu více informací, napište na naše centrum podpory support@technikboerse.com, případně kontaktujte zástupce pro vaši oblast.


2. Slider / "Běžící pás"

Na vaše firemní stránky si můžete umístit i "Běžící pás", ve kterém jsou promítány vaše stroje inzerované na technikboerse.com:

 
 

Bližší informace s příkladem jak vložit "Běžící pás" na vaše stránky naleznete v souboru treadmill.html: service.zip.


3. Box s "Akční nabídkou"

Jednou z možností jak zobrazit inzeráty je i technikboerse-Box. Tato služba je vhodná zejména pro prezentaci "Akční nabídky" strojů s mimořádnou cenou a pod.

 

 

 

Bližší informace s příkladem jak vložit box "Akční nabídka" na vaše stránky naleznete v souboru adboxes.html: service.zip.


4. Technikboerse - aplikace pro Facebook

Ukažte vaše stroje svým přátelům na facebooku, s technikboerse aplikací to pro vás nebude problém!

https://www.technikboerse.com/media/technikboerse_de/hilfe/facebook.jpg

Klikněte na tento odkaz Převzít aplikaci a instalujte aplikaci na na váš FB-profil. Pokud máte pocit, že je to pro vás moc složité, kontaktujte administrátora va3eho FB-profilu, nebo zástupce technikboerse pro vaši oblast.

**využívání všech uvedených nástrojů a služeb je bezplatné

www.dlv.de dlv Deutscher Landwirtschaftsverlag - Die Medienkompetenz für Land und Natur