Prikaz
Oglašujte tukaj
Meni
Prijava / Registracija
Slovenija spremeni
Prikaz
| Kategorije:

Still RX60-50 Sprednji viličar

QF-št.: 12158741  / Notranja št.: 4265431
QF-št.: 12158741  / Notranja št.: 4265431

Still RX60-50 Sprednji viličar

26.318 € (21.750 € + 21% DDV)
Obratovalne ure/hektar
6466
Leto izdelave
2019
Prijazno
Rabljeni stroj
Prikaži telefonsko številko
Lokacija stroja
NL-4131NR Vianen

RX60-50

Heftruck Still.
Type RX 60-50.
Bouwjaar 2019.
Draaiuren 6466.
Hefvermogen 5000 kg.
Hefhoogte 4800mm.
Duplo mast met Side shift en vorkenversteller.
Nieuwe lader en geteste batterij.
Nieuwe VA keuring.
Garantie 6 maanden.
Prijs EUR 21750,00 btw.

Incl transport.

Te koop en te huur.
Full service organisatie die u van al u intern transport materieel problemen een oplossing heeft.

Lokacija stroja in prevoz
Potrebno je vaše soglasje. Za prikaz zemljevida je vzpostavljena povezava z Googlom, ki prav tako ustvarja piškotke.
De Limiet 9, 4131NR Vianen, NL
Auf Google Maps öffnen

Prejmi nezavezujoče ponudbe

S samo eno poizvedbo prejmite ponudbe različnih podjetij:
Vaš kraj dostave (poštna številka/kraj)
Naše priporočilo za zavarovanje

Pravo ponudbo zavarovanja za ta stroj lahko najdete tukaj.

Vzpostavitev stika s ponudnikom
Telefonska številka (izbirno)
Opomba: Ko pošljete sporočilo, bodo vaši osebni podatki obdelani v skladu z našo spletno stranjo Splošni pogoji. Za zaščito pred prepovedanimi dejavnostmi bomo vaše sporočilo preverili, preden ga bomo posredovali ponudniku.
Handelsonderneming Deij
De Limiet 9
NL-4131NR Vianen

Že več kot 14 Leta 3 Meseci pri technikboerse.com

Vas zanimajo ponudbe tega trgovca?