9.620 € (7.950 € hariç 21% VAT)
Çalışma saatleri / hektar
7670
Imal yılı
2019
Nazik
ikinci el makine
satıcı
Handelsonderneming Frans Raaymakers
Handelsonderneming Frans Raaymakers
Tedarikçinin diğer makineleri
Makine konumu
NL-6093BG Heythuysen
Teklif ayrıntıları
tanım
Makine konumu ve nakliyesi
satıcı
Teklif ayrıntıları
tanım
efg220
te koop
jungheinrich heftruck
bouwjaar 2018
accu bouwjaar 2024
hefvermoegn 2000kg
2 delige freelift mast + side shift + versteller
kan gelijk aan het werk !!
inruil-transport mogelijk
voor meer info belPrijs: EUR 7950.- ex btw
Interesse?
Neem dan direct contact op:
Makine konumu ve nakliyesi
Bağlayıcı olmayan teklifler alın
Tek bir taleple birden fazla şirketten teklif alın:
Satıcıyla irtibata geçin
Handelsonderneming Frans Raaymakers
Kouk 5a
NL-6093BG Heythuysen
NL-6093BG Heythuysen
üzeri ...'den beri 2 yıllar ile technikboerse.com
Bu perakendecinin teklifleriyle ilgileniyor musunuz?
- Bayiye Abone Ol seçeneğine tıklayın.
- Abone olunan bayileri ve tekliflerini arama talepleri altında bulabilirsiniz.
Tedarikçinin diğer makineleri
Handelsonderneming Frans Raaymakers
Diğer tedarikçilerden benzer ilanlar