29.645 € (24.500 € hariç 21% VAT)
Nazik
ikinci el makine
satıcı
Tom Techniek Klarenbeek
Tom Techniek Klarenbeek
Tedarikçinin diğer makineleri
Makine konumu
NL-7382DA Klarenbeek
Teklif ayrıntıları
tanım
Makine konumu ve nakliyesi
satıcı
Teklif ayrıntıları
tanım
Giant G1500
Te koop:
Giant G1500 shovel.
Zeer nette shovel met slechts 845 draaiuren.
Bouwjaar 2022.
2 setjes dubbel werkende ventielen.
Pro inching.
X-track baden.
Puinbak met inlegvel.
Prijs: EUR 24.500,- excl btw
Makine konumu ve nakliyesi
Bağlayıcı olmayan teklifler alın
Tek bir taleple birden fazla şirketten teklif alın:
Satıcıyla irtibata geçin
Tom Techniek Klarenbeek
Molenvaart 19
NL-7364BR Lieren
NL-7364BR Lieren
| Mobil | +31 (0) 651058560 |
üzeri ...'den beri 8 yıllar 7 ay ile technikboerse.com
Bu perakendecinin teklifleriyle ilgileniyor musunuz?
- Bayiye Abone Ol seçeneğine tıklayın.
- Abone olunan bayileri ve tekliflerini arama talepleri altında bulabilirsiniz.
Tedarikçinin diğer makineleri
Tom Techniek Klarenbeek
Diğer tedarikçilerden benzer ilanlar