Fliegl KEBFLI400005 LÖWE 4.000MM Süpürme makinesi
QF No.: 11606102  / dahili no: 11240435
sertifikalı sağlayıcı
Imal yılı
2024
Nazik
yeni makine
Telefon Numarasını Göster
Makine konumu
DE-92262 Schwend
Teklif ayrıntıları
satıcı
ticari
Çalışma genişliği
4 m
üretici
Model
KEBFLI400005 LÖWE 4.000MM
tanım
Açıklama otomatik olarak çevrildi ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
KEBFLI400005 LÖWE 4.000MM
11240435 - Neumaschine:
Fliegl
Kehrbesen LÖWE - 4.000mm
Artikelnummer: KEBFLI400005
Baujahr: 2024
Mit Stapler- und Euro-Aufnahme
(Staplerlaschenmaße innen: 154mm x 74mm);