Hitachi ZX26U Ланцюговий екскаватор
№ QF: 12179552 / Внутренний №: 4272765
№ QF: 12179552 / Внутренний №: 4272765
Hitachi ZX26U Ланцюговий екскаватор
21.720 € (17.950 € не вкл. 21% НДС)
Год выпуска
2018
Добрий.
Подержанная машина
Продавец
Veld Trading
Veld Trading
Інші машини від постачальника
Місцезнаходження машини
NL-8194LB Veessen
Подробиці пропозиції
Описание
Місцезнаходження машини та транспортування
Продавец
Подробиці пропозиції
Описание
ZX26U
Aangeboden Hitachi ZX26U
- 4 cilinder diesel motor
- Bouwjaar 2018
- Hydraulische snelwissel
- Goede rupsen
- Extra functie
- Werk verlichting
- Dealer onderhouden
- 2de rijsnelheid
Vraagprijs EUR 17950 EX
Місцезнаходження машини та транспортування
Отримати незобов’язуючі пропозиції
За допомогою лише одного запиту отримайте пропозиції від декількох підприємств:
Наша рекомендація щодо страхування
Ви можете знайти відповідну страхову пропозицію для цієї машини тут.
Связаться с продавцом
Veld Trading
Ee 1
NL-8191KW Wapenveld
NL-8191KW Wapenveld
З через 3 лет 5 Месяцев на technikboerse.com
Зацікавлені в пропозиціях від цього ритейлера?
- Натисніть на кнопку Підписатися на дилера.
- Ви можете знайти підписаних дилерів та їхні пропозиції за пошуковими запитами.
Інші машини від постачальника
Veld Trading