Anzeige
Hier werben
Menü
Anmelden / Registrieren
Deutschland ändern
Anzeige
| Kategorien:

Fendt 512 SCR Power Traktor

QF-Nr.: 12197894  / Interne Nr.: 4283775
QF-Nr.: 12197894  / Interne Nr.: 4283775

Fendt 512 SCR Power Traktor

76.835 € (63.500 € zzgl. 21% MwSt)
Leistung
125 PS (92 KW)
Betriebsstunden / Hektar
6350
Baujahr
2015
Art
Gebrauchtmaschine
Telefonnummer anzeigen
Maschinenstandort
NL-5427DC Boekel

512 SCR Power

-- English --
- License plate: N/A

-- Deutsch --
- Nummernschild: N/A

-- Nederlands --
- Kenteken: N/A
Keurige fendt 512 scr power, bouwjaar 2015 met 6350 uur, trekker beschikt over:

- 4dw ventielen, remventiel
- trekhaken en topstangen set compleet
- nederlands kenteken
- airco
- fronthef
- ad blue
- geveerde vooras
- banden 600x65x38 bkt nieuw, voor 420x70x28 50%.
- 4 cilinder 125 pk.
- alle werklampen rondom
- Trimble gps voorbereid met stuurventiel.

Trekker is volledig nagezien en waar nodig gerepareerd.

frontaftakas en of luchtremmen mogenlijk.

Tevens te koop fendt 512 scr power met fronthef+ aftakas en 7350 uur.

Fendt 712 tms com3 met 10500 uur
Fendt 817 tms, com2 met 11300 uur, fronthef + aftakas.
Fendt 312 profi Gen 4 met 1400 uur, fronthef + pto en luchtremmen.

Doorlopend gevraagd nette FENDT tractoren !!!

Bens Agroservice bv
De vlonder 34
5427 DC Boekel
Tel

Maschinenstandort und Transport
de vlonder 34, 5427DC Boekel, NL
Auf Google Maps öffnen

Unverbindliche Angebote erhalten

Erhalten Sie mit nur einer Anfrage Angebote von mehreren Unternehmen: