CHALLENGER SpraCoupe 7660 Selbstfahrspritze

CHALLENGER SpraCoupe 7660 Selbstfahrspritze

QF-Nr.: 4876823  / Interne Nr.: 4495
45.000,00 $(37.500,00 $ zzgl. 20% MwSt)
Zustand Neumaschine
PS (kW) 174 PS (128 kW)
Betriebsstunden / Hektar 2200
Baujahr 2009

Weitere Details
Anbieter privat
Standort UA- Шепетівка
Maschinenart Selbstfahrspritze
Hersteller CHALLENGER
Modell SpraCoupe 7660
Beschreibung
• Поєднання потужного двигуна Caterpillar і механічного приводу з автоматичною КПП дозволяє істотно скоротити витрату палива і збільшити продуктивність.
• Швидкість обробки обприскувача становить 20-25 км\год завдяки відносно невеликій експлуатаційній масі і чудовій незалежній підвісці передньої і задньої осі.
• Точність внесення хімікатів при невеликій кількості л\га і висока робоча швидкість гарантують не тільки найкращий результат обробки, але і колосально збільшують продуктивність.
• Застосування сталевих штанг шириною 18, 24,4 або 27,4 м з відмінним балансуванням і механізмом відводу істотно збільшує надійність обприскувача.
• Регульована ширина колії і досить значний дорожній просвіт забезпечують обприскувача універсальність застосування.
• Простота обслуговування обприскувача забезпечується мінімальною кількістю точок змащення і відкидним капотом, який дає безперешкодний доступ до потребуючих обслуговування основних елементів.

Надзвичайно стійке шасі, міцна штанга і надійна система обприскування - ось основні ознаки якісної машини, яка завжди допоможе захистити ваш урожай. Управління потокової системою обприскування здійснюється за допомогою комп'ютера Raven ™ 5000, який здатний контролювати пряме внесення двох додаткових продуктів. Продуктивність відцентрового насоса Hypro з гідравлічним управлінням становить 300 л / хв, що забезпечує широкий діапазон регулювання норм внесення. Легкі стійкі штанги з механізмом відводу поставляються у варіантах шириною захвату 24, 27, 28, 30 або 36 м, і в стандартній комплектації мають п'ять секцій.

Anbieter kontaktieren
Kontakt
Сварог Вест Груп
Rufnummer anzeigen
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzbestimmungen.
Mit * gekennzeichnete Felder sind Pflichtfelder.
Anzeige

Anzeige teilen

Transport-Kalkulator


Fehrenkötter
Anzeige
www.dlv.de dlv Deutscher Landwirtschaftsverlag - Die Medienkompetenz für Land und Natur