Fliegl KEBFLI400005 LÖWE 4.000MM Машини за почистване на улиците
№ на квалификация: 11606102  / Вътрешен ном.: 11240435
сертифициран доставчик
Година на производство
Любезен
Нови машини
Показване на телефонен номер
Местоположение на машината
Подробности от обявата
Предложител
промишлена
Работна широчина
4 m
Производител
Модел
KEBFLI400005 LÖWE 4.000MM
Описание
Описанието е автоматично преведено ({{ sourceLangLong }} -> {{ targetLangLong }})
KEBFLI400005 LÖWE 4.000MM
11240435 - Neumaschine:
Fliegl
Kehrbesen LÖWE - 4.000mm
Artikelnummer: KEBFLI400005
Baujahr: 2024
Mit Stapler- und Euro-Aufnahme
(Staplerlaschenmaße innen: 154mm x 74mm);